APIE MUS

Siekiame gyvenimą padaryti lengvesnį, laimingesnį ir jį
praturtinti naujovėmis

2 metų garantija

Taikoma visiems elektronikos
gaminiams

Puikus aptarnavimas

Mūsų konsultantai jums padės
visais iškilusiais klausimais

Greitas pristatymas

Prekių pristatymas
per 1-3 d.d

Saugus atsiskaitymas

Už prekes atsiskaitykite jums
palankiausiu būdu

Ką mes darome

Malonu, kad domitės inovatyvių namų technologijomis, skirtomis pagerinti Jūsų gyvenimo kokybę bei palengvinti kasdienybės rūpesčius. Esame atsidavę naujovėms ir visada plečiame savo akiratį naujų produktų link. Mūsų svarbiausias tikslas užtikrinti kokybiškas ir efektyvias priemones Jūsų kasdienybei palengvinti. Mes dirbame tam, kad PRIEMIUM NAMAI namai atitiktų visus Jūsų poreikius ir gerintų Jūsų gyvenimo kokybę. Pasirinkę mus suprasite, kad namų tvarkymas dar niekada nebuvo toks malonus!

Aukščiausios kokybės prekės

Kruopščiai atsirenkame partnerius su kuriais dirbame. Siūlome tik rinkoje patikrintas ir klientų pripažintas prekes:

“BAGOTTE” gamintojas siūlo aukščiausios kokybės inovatyvius ir patikimus siurblius-robotus, kurie jau spėjo užsitarnauti klientų pasitikėjimą. Šio prekinio ženklo siurbliai robotai turi visas funkcijas, norint pasiekti maksimalų valymo efektą. Didžiausią dėmesį šį įmonė skiria produktų kokybei ir patikimimui. Kompanija yra gerai žinoma, turinti platų prekių asortimentą ir lyderiaujanti su didžiausiomis pasaulio kompanijomis.

“DEVVIS” kompanija jau daug metų specializuojasi robotų, skirtų darbuotis namuose srityje. “Devvis” įmonės tikslas yra gerinti vartotojų gyvenimo kokybę, siūlant aukštos kokybės naudingus produktus žmogui ir namų aplinkai.

Kodėl verta pirkti pas mus?

Greitas pristatymas – prekes gausite per 1-3 darbo dienas. Galite rinktis bet kurį Jums patogų pristatymo būdą – Omniva, lpexpress, DPD kurjeris arba atsiemimą vietoje Vilniuje.
Suteikiame 2 metų garantiją.
Mes įsipareigojame grąžinti visą sumokėtą sumą, jei nuspręsite prekę grąžinti per 14 dienų nuo prekės pristatymo datos, jeigu prekė nepanaudota.
Pas mus rasite puikų kainos ir kokybės santykį.
Pirkinių krepšelis
Scroll to Top