APIE MUS

Tikime, kad net nedidelė naujovė gali kasdienį gyvenimą
paversti kur kas įdomesniu ir paprastesniu

2 metų garantija

Taikoma visiems elektronikos prietaisams

Puikus aptarnavimas

Mūsų konsultantai atsakys į visus Jūsų klausimus

Greitas pristatymas

Prekes pristatome
per 1-3 darbo dienas

Saugus atsiskaitymas

Už prekes atsiskaitykite Jums patogiausiu būdu

Mūsų tikslas

Džiaugiamės, sulaukdami didelio susidomėjimo inovatyviais namų technologijų sprendimais. Modernūs, funkcionalūs prietaisai gali išties pagerinti Jūsų gyvenimo kokybę ir palengvinti kasdienę rutiną bei buitį. Nuolat domimės naujienomis ir pildome PREMIUM NAMAI asortimentą, kad galėtume atliepti augančius šiuolaikinio žmogaus poreikius. Pasirinkę mus – suprasite, kad namų tvarkymas ir kiti buities darbai nebūtinai turi būti varginantys ir užimti daug laiko. Tarkite TAIP moderniems sprendimams ir lengvesnei kasdienybei!

Aukščiausios kokybės prekės

Atsakingai atsirenkame partnerius, kurių produkcija ir požiūris atspindi mūsų vertybes. Siūlome tik rinkoje patikrintas ir klientų teigiamai įvertintas prekes.

“BAGOTTE” siūlo aukščiausios kokybės inovatyvius ir patikimus siurblius-robotus, kurie jau spėjo užsitarnauti klientų pasitikėjimą. Šio prekinio ženklo siurbliai-robotai turi visus maksimaliam valymo efektui pasiekti reikalingus parametrus. Didžiausią dėmesį šį įmonė skiria produktų kokybei ir patikimumui. Kompanija yra gerai žinoma, viena rinkos lyderių, turinti gausų prekių asortimentą.

“HESTER” specializuojasi langų valymo robotų srityje. Įmonės tikslas – pagerinti vartotojų gyvenimo kokybę, pasiūlant aukštos kokybės, efektyvius langų valymo sprendimus. HESTER tiki, kad langų valymas turi būti lengvas, o svarbiausia – efektyvus. 

Kodėl verta rinktis mus?

2 metų garantija

Taikoma visiems
elektronikos prietaisams

Kaina atitinkanti kokybę

Užtikriname puikų kainos
ir kokybės santykį

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas
(OMNIVA, DPD, LP Express).

Kodėl verta rinktis mus?

Greitas pristatymas

Prekes pristatysime per 1-3 darbo dienas. Išsirinkite Jums patogų pristatymo būdą: prekes pristatome į OMNIVA, LP Express paštomatus, LP Express arba DPD kurjeriu.

2 metų garantija
Grąžinimas per 14 dienų

Mes įsipareigojame grąžinti visą sumokėtą sumą, jei nepanaudotą prekę nuspręsite grąžinti per 14 dienų nuo prekės pristatymo datos.

Puikus kainos ir kokybės santykis
Scroll to Top