Langų valymo robotai:

Susipažinkite su langų valymo robotais

Dulkėms

Puikiai tiks dulkėmis
apsinešusiems langams.

Žiedadulkėms

Robotas puikiai nuvalo
žiedadulkių dėmes

Lietaus dėmėms

Lengvai nuvalys po lietaus
susidariusias vandens dėmes

Pirštų žymėms

Robotas leis pamiršti rankomis
išterliotų langų valymą

Play Video

Mėgaukitės namų šviesa ištisus metus

Nusibodo valyti langus? Negalite pasiekti langų išorės pusės? Langų valymo robotai yra tobulas sprendimas, leidžiantis lengvai pasirūpinti nepriekaištinga švara, patogumu ir sutaupyti laiko. Pamirškite valymą rankomis, išsilaisvinkite nuo varginančios langų valymo atsakomybės ir palikite ją langų robotui. Dulkės, lietaus dėmės, žiedadulkės, pirštų antspaudai ir visi kiti nešvarumai gali būti lengvai nuvalomi be jokio papildomo vargo – pakanka tiesiog vieno mygtuko paspaudimo. Tegul darbai nusidirba patys. Patikėkite langų valymą robotui, kuris leis džiaugtis pavasarinės saulės spinduliais pro švariai nuvalytus langus.

Apie langų valymo robotus

Paprasta, patogu ir labai greita

Langų robotai veikia savarankiškai, juos pakanka tik priglausti prie paviršiaus, kurį norite nuvalyti. Langus galima valyti tiek iš vidaus, tiek iš išorės. Robotai gali
dirbti net tik vertikalioje padėtyje, bet ir horizontaliame paviršiuje. Jie taip pat valo bet kokio storio stiklą, dušo kabinas, veidrodžius

Paprasta, patogu ir labai greita

Langų robotai yra gerai apsaugoti nuo bet kokių nelaimingų kritimo atsitikimų. Visų pirma langų robotai turi galingus vakuuminius motorus, kurie tvirtai prisitvirtina prie valomo lango paviršiaus. Taip pat mūsų langų robotai turi integruotą nepertraukiamo maitinimo sistemą UPS, kuri užtikrins nenutrūkstamą roboto darbą netikėtai dingus elektros srovei. Pakuotėje rasite ir itin tvirtą 4,5 metrų virvę, kuri apsaugos robotus nuo bet kokio netyčinio kritimo. Su tokia apsauga, joks vėjas nebebaisus.

Itin kruopštus valymas ir patogus valdymas

Langų robotai langus valo su itin gerai sugeriančiomis minkštomis mikropluošto šluostėmis, kurios gerai nuvalys visus nešvarumus. Siurbliai juda nenaudojant jokių papildomų ratukų, taip nepalikdami žymių ir nebraižydami lango. Langų robotus įjungsite vieno mygtuko paspaudimu, esančiu ant robotų korpuso. Valdyti ir nustatyti skirtingus valymo režimus galėsite nuotolinio valdymo pulto pagalba. Langų robotai išvalę langą, automatiškai sugrįžta į pradinį tašką. Robotai juda nustatytomis trajektorijomis ir dėka integruotos navigacijos sistemos, jie automatiškai pasirenka efektyviausią valymo kelią.

Scroll to Top