Išmanieji siurbliai-robotai:

Apie siurblius robotus

Švarūs namai kiekvieną dieną

Išmanieji dulkių siurbliai yra nepakeičiama priemonė
norint be vargo turėti švarias grindis kiekvieną dieną.
Palengvinkite sau gyvenimą ir visus maisto trupinius,
augintinių plaukus, dulkes ir kitus nešvarumus
palikite siurblio-roboto atsakomybei.

Puiki pagalba turintiems augintinius

Turintys augintinių puikiai žino, kad namų švara reikia rūpintis daugiau nei įprastai. Daugelis augintinių šeriasi arba grįžę iš lauko į namus parneša nešvarumų. Galėsite tiesiog užprogramuoti robotą, kad kasdien tuo pačiu metu siurblys pradėtų siurbimo darbus ir Jūsų namuose būtų nuolatos palaikoma švara. Taip visuomet grįšite į gaivius ir švarius namus.

Išmanieji robotai su naujausiomis techninėmis savybėmis

Stipri siurbimo galia lengvai išsiurbia visus nešvarumus nuo grindų ir kilimo. Automatinis kiliminės dangos režimas pats pasirenka reikiamą stiprumo lygį geriausiam rezultatui pasiekti. Mūsų siurbliai robotai turi įmontuotus pažangius infraraudonųjų spindulių jutiklius, kurie tvarkingai apeina kliūtis, priėję laiptus, jie juos gražiai apeina. Po kiekvieno valymo siurbliai sugrįžta į savo įkrovimo stotį, taip visada pasiruošdami kitam siurbimui. Abejose modeliuose rasite 2 metrų magnetines juostas, kurias galėsite priklijuoti prie grindų, kad siurblys tose vietose nesiurbtų. Naujausias BG800 modelis turi giroskopinę navigaciją, kuri leidžia nuskanuoti namų sienų ribas, dėl to robotas siurbdamas sutaupo elektros energijos ir nepalieka nešvarių grindų plotų. Siurbliai robotai turi populiariausius, jau rinkoje pripažintus HEPA filtrus, kurie sugeria visus nešvarumus kelis kartus geriau nei įprasti filtrai.

Pamirškite kelių valandų dulkių siurbimą

Bagotte dulkių siurbliai pasižymi puikiu kainos ir kokybės santykiu. Siurbliai robotai sparčiai populiarėja ir yra pamėgti daugelio šeimų. Kol siurblys robotas švarina namus, Jūs galėsite skirti laiko sau ir savo šeimai. Siurblys vienu metu valo sausai ir šlapiai, dėl to galėsite pamiršti ne tik siurbimą, bet ir grindų plovimą. Siurblys robotas pasirūpins Jūsų namų grindų švara Jums net nebūnant namie.

 

Play Video
Scroll to Top